„Volfas Engelman“ – didysis remėjas

„Volfas Engelman“ tapo Klaipėdos pilies džiazo festivalio didžiuoju rėmėju

Šiandien, balandžio 20 dieną, akcinė bendrovė „Volfas Engelman“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos pilies džiazo festivaliu ir tapo didžiuoju šio uostamiesčio renginio rėmėju. Klaipėdos pilies džiazo festivalio mecenatystė Kauno bravorui svarbi ir simboliškai – jis su uostamiesčiu turi glaudžių istorinių ryšių.

„Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie Klaipėdos Pilies džiazo festivalio gyvavimo ir klestėjimo. „Volfas Engelman“ alaus darykla tarpukariu Klaipėdoje turėjo veikiančią savo atstovybę, alaus sandėlį ir netgi Volfo vardo restoraną, kuris buvo įsikūręs Malkų gatvėje. Kaune gamintas alus miesto šventėse ir festivaliuose buvo populiarus jau tuomet, o uostamiestį jis pasiekdavo plukdomas Nemunu. Džiaugiamės atnaujinę šią miestų draugystę“, – teigė bravoro „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Pasak M. Horbačausko, tokį žingsnį jiems padiktavo pagrindiniai bravoro principai, pagal kuriuos alaus gamykla siekia mecenuoti įvairias kultūros ir meno sritis, renginius ir projektus. Klaipėdos pilies džiazo festivalis yra antrasis jų remiamas džiazo renginys Lietuvoje. Jau daug metų „Volfas Engelman“ mecenuoja ir dar vieną didžiausių šio muzikos stiliaus renginių mūsų šalyje – „Kaunas Jazz“ festivalį.

„Džiugu užmegzti draugystę su bendras vertybes puoselėjančiu ir istorinių ryšių su uostamiesčiu turinčiu mecenatu. Bravoras „Volfas Engelman“ puikiai jaučia ir supranta festivalio dvasią, kuri vienija pajūrio miestui būdingą laisvę ir džiazo muzikos improvizacijas – du dalykus, kuriuos geriausiai gali suvokti dvasios džentelmenai“, – teigė festivalio organizatorė ir vadovė Inga Grubliauskienė.

Klaipėdos pilies džiazo festivalis šiais metais vyks birželio 3–5 dienomis Klaipėdos Kruizinių laivų terminale.

 

Trumpai apie Klaipėdos pilies džiazo festivalį

Daugiau nei dviejų dešimtmečių istoriją skaičiuojantis tarptautinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis – tai išskirtinis, nemokamas, tūkstančius žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio pritraukiantis uostamiesčio renginys, kasmet paskandinantis miestą nenuilstamame džiazo ritme. Šių metų festivalio programoje – Till Bronner, Nina Attal, Janno Trump & Trump Conception, Dublino gospelo choras ir dar daug kitų pasaulinio lygio džiazo žvaigždžių.

XXIII Klaipėdos pilies džiazo festivalis, kaip ir dera prie jūros gimusiam bei augusiam festivaliui, ir vėl bus pagardintas plazdenančių burių prieskoniu. Mat pirmąjį šių metų birželio savaitgalį Lietuvos uostamiestis taps ne tik džiazo, bet ir burlaivių regatos „Baltic Sail“ uostu.

 

Klaipėdos pilies džiazo festivalis – gera muzika geriems žmonėms, po plazdenančiomis burėmis – birželio 1–3 dienomis Klaipėdos Kruizinių laivų terminale.

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis