Pralėkė antroji Klaipėdos džiazo fiestos diena

Penktadienį audringai nuaidėjo 23-iojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio antroji diena

Penktadienį audringai nuaidėjo 23-iojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio antroji diena! Kruizinių laivų terminale tūkstančiai gerą muziką mylinčių gerų žmonių šėlo drauge su galinguoju Dublino gospelo choru, charizmatiškąja Nina Attal ir daugeli kitų džiazo bei „world“ muzikos atlikėjų.

„Neapsakomai malonu matyti tūkstantinę džiazo mylėtojų minią, kuri mėgaujasi muzika, tuo kvėpuoja bei atgalinį ryšį išreiškia savo šypsenomis ir gera nuotaika. Tai tik dar kartą patvirtina, jog mūsų pastangos organizuojant šį, jau 23-ąjį Klaipėdos pilies džiazo festivalį nenuėjo veltui. Labai džiaugiuosi puikiu penktadienį koncertavusio Janno Trump & Trump Conception pasirodymu, įkvepiančiu ir lyg dangaus pakylėjančiu Dublino gospelo choru ir be abejo jauna, bet neapsakomai talentinga, energinga ir charizmatiškąja Nina Attal. Turbūt vertėtų pridurti, kad dar didesnė džiazo banga visų lauks šeštadienį“, – sakė Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.
Šeštadienį nuo 18.00 val. Kruizinių laivų terminale pasirodys gaivus šių metų festivalio siurprizas grupė „Chiefs Band“ iš Baltarusijos, iškart po jo seks saksofono ir fleitos virtuozas Francisco Angel Blanco „Latino“, kuris pasirodys drauge su geriausius, išraiškingiausius ir aktyviausius regiono džiazo muzikantus vienijančiu Klaipėdos džiazo orkestru. Vėliau ant scenos bus galima pamatyti būgnininko, perkusininko Vern Spevak ir trimito virtuozo David Katz bei Klaipėdos džiazo orkestro jungtinį pasirodymą, o iškart po jų geros muzikos dozę drauge su savo grupe atveš vienas žymiausių Lenkijos bosinės gitaros virtuozų Wojtek Pilichowski.
Visai vakarėjant romantiškuose muzikos garsuose visus festivalio žiūrovus paskandins „Till Brönner septet“, o vakaro pabaigoje įvyks iš Izraelio atvykusio absoliutaus muzikos fenomeno, dar vadinamo „nesustabdoma funk ritmo mašina“, grupės „Funk‘n‘Stein“ pasirodymas, tapsiantis viską vainikuojančiu 23-iojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio koncertu.
Pasibaigus paskutiniam koncertui, visi ir vėl bus kviečiami į klube „Kaštonas“ (Danės g. 6) vyksiantį „Jam session“ kartu su rinktinėmis džiazo pajėgomis.

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis