NINA ATTAL

Atlikėja, kuriai nėra ribų

Pirmąjį birželio savaitgalį Lietuvos uostamiestį sudrebinsiantis XXIII Klaipėdos pilies džiazo festivalis pristato dar vieną išskirtinį šiųmetinio festivalio svečią – tikros bliuzo divos balso savininkę Niną Attal.
„Tai charizmatiškoji džiazo atlikėja ir gitaristė iš Prancūzijos, kuriai nėra ribų. Nei ant scenos, nei garso įrašų studijoje, nei kasdieniame gyvenime. Jai tik 25-eri, tačiau jos biografijoje jau daugiau nei 500 koncertų ir pasirodymų. Beje, jos muzikinę karjerą paženklino ir grojimas kartu su pasaulinį populiarumą pelniusiomis muzikos žvaigždėmis iš Prancūzijos „Electro Deluxe Big Band“, praėjusiais metais nepalikusiomis abejingų ir Klaipėdos festivalio žiūrovų“, – sako Inga Grubliauskienė, Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė.
Prancūzė Nina Attal savo profesionalią muzikinę karjerą pradėjo dar paauglystėje. Būdama tikros bliuzo divos balso savininke, pradžioje ji savo muzikinę karjerą siejo būtent su klasikiniu bliuzu. Tačiau ilgai netrukus atrado sau naują muzikinį kelią ir tapo tikra „pasiutusia funkstesr‘e“.
Neabejotina, kad šio posūkio muzikinėje karjeroje jai būta sėkmingo. Mat būdama dar tik 17-os Nina jau galėjo pasigirti pelnytais apdovanojimais prestižiniuose Prancūzijoje konkursuose ir pirmuoju savo pasirodymu Monrealio džiazo festivalyje. Dar po kelerių metų Nina išleido ir didžiulį populiarumą Prancūzijoje pelniusį savo pirmąjį albumą bei subūrė savo muzikantų grupę, būtent su kuria prancūzė pasirodys ir Klaipėdos Pilies džiazo festivalio scenoje.
Išskirtina, kad šiandien Nina gali pasigirti daugiau nei 1,5 mln. savo vaizdo įrašų peržiūrų ir daugiau nei 500 koncertų bei pasirodymų visame pasaulyje.
Nina Attal:

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis