Naujojo Orleano mero sveikinimai

Pripažintas ir įvertintas Klaipėdos pilies džiazo festivalis

Klaipėdos pilies džiazo festivalis įvertintas ir pripažintas net pačiame „džiazo lopšyje“, Naujajame Orleane. Gausūs Naujojo Orleano mero Mitch Landrieu sveikinimai ir įkvepiantys linkėjimai atkeliavo tiesiai iš festivalio globėjos, lietuviškų šaknų turinčios Naujojo orleano garbės konsulės Jacquelyn Sophie Brechtel Clarkson rankų.

„Mums tai didelė garbė, įkvepiantis ir ypatingai malonus įvertinimas, skatinantis nesustoti, nepasiduoti sunkumams bei kasmet festivaliu priminti visiems žmonėms apie neblėstantį džiazo vaidmenį skleidžiant ir puoselėjant visuotines vertybes. Šiandien pagrindinė ir paskutinė festivalio diena, džiaukimės, švęskime, judėkime vienu ritmu visi kartu!“ – džiaugėsi festivalio organizatorė Inga Grubliasukienė.
Laiške Naujojo Orleano meras giria, Klaipėdos pilies džiazo festivalio turtingą kultūrą, talentingus muzikantus, taip pat pažymi ir paties Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko glaudų ryšį su muzika ir muzikavimo svarbą, mat jis dažnai lyginamas su vienu geriausių visų laikų džiazo muzikantu Louis Armstrong, o tai labai gražus, puikiai prie festivalio derantis prieskonis, padarantis šį Klaipėdos miesto renginį dar labiau išskirtinu ir unikaliu. Mitch Landrieu tikisi, jog Klaipėdos džiazo festivalis ir ateityje bendradarbiaus bei stiprins tarpusavio ryšius.
Daugiau nei 200 muzikantų ir atlikėjų iš Lietuvos bei užsienio, tarp kurių garsiausios pasaulio džiazo ir „world“ muzikos žvaigždės, beveik trys dešimtys įvairių muzikinių pasirodymų ir koncertų, meninių projektų, renginių ar seminarų, kelios dešimtys burėmis pasidabinusių laivų bei šimtai džiazuojančius vėjus gaudančių buriuotojų ir, kas svarbiausia, dešimtys tūkstančių Klaipėdą užplūdusių gerą muziką mylinčių gerų žmonių, visa tai – 23-iasis Klaipėdos pilies džiazo festivalis.
Šiemet Klaipėdos pilies džiazo festivalis, kaip ir dera prie jūros gimusiam bei augusiam festivaliui, ir vėl bus pagardintas plazdenančių burių prieskoniu. Mat pirmąjį šių metų birželio savaitgalį Lietuvos uostamiestis taps ne tik džiazo, bet ir burlaivių regatos „Baltic Sail“ uostu. Išskirtiniai burlaiviai neabejotinai įkvėps jūrinės dvasios bei vasaros nuotaikos, o klaipėdiečiai ir miesto svečiai gali ne tik jais grožėtis, bet ir juos aplankyti ar jais pasiplaukioti.
Klaipėdos pilies džiazo festivalis – gera muzika geriems žmonėms, po plazdenančiomis burėmis – birželio 1-3 dienomis Klaipėdos Kruizinių laivų terminale. Visa programa – www.jazz.lt.

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis