FUNK‘N‘STEIN

Uostamiestį „nusiaubsiantis“ uraganas

Pirmąjį birželio savaitgalį uostamiestyje prognozuojamas stiprus, viską „nusiaubsiantis“ funk ir soul muzikos uraganas Funk‘n‘Stein!

Vienas didžiausių 23-ojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio programos perlų – 8 muzikantų grupė iš Izraelio Funk‘n‘Stein – tai absoliutus muzikos fenomenas, dar vadinamas „nesustabdoma funk ritmo mašina“.
„Tai viena populiariausių funk ir soul muzikos grupių Izraelyje, puikiai vertinama už neprilygstamus ir išskirtinai energingus gyvus pasirodymus. Unikalu, kad grupės skleidžiama žinutė telpa dainose apie meilę, pokyčius ir taiką, kur pašėlę tikrojo funk muzikos stiliaus garsai scenoje virsta į nenugalimą, visus žiūrovus įtraukiantį muzikos uraganą. Net neabejoju, jog jis neaplenks ir mūsų ištikimų džiazo festivalio gerbėjų“, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.
Funk‘n‘Stein iš viso jau gyvuoja daugiau nei 15 metų. Per savo muzikinę karjerą jie išleido tris puikiai kritikų įvertintus ir rekordines pardavimų aukštumas Izraelyje pasiekusius albumus. Bet visų svarbiausia, kad išskirtinės charizmos grupė Funk‘n‘Stein savo neįprastais, tik jiems būdingais, pamišusiai hipnotizuojančiais, originaliais ir gyvais pasirodymais užvaldė nesuskaičiuojamą galybę gerbėjų širdžių ne tik Izraelyje, bet ir už jo ribų.

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis