„DŽIAZO ŽVAIGŽDĖS“ APDOVANOJIMAI

Labiausiai nusipelniusiems džiazo propaguotojams

Balandžio 30 d., pasauliui minint Tarptautinę džiazo dieną, Klaipėdoje bus įteiktas jau antrasis „Džiazo žvaigždės“ apdovanojimas, skiriamas labiausiai nusipelniusiems uostamiesčio džiazo muzikos propaguotojams. Iškilmingo, bet visiems gerą muziką mylintiems geriems žmonėms atviro vakaro metu taip pat suskambs „Mažosios džiazo mišios“ bei geriausių Vakarų Lietuvos muzikantų ir atlikėjų atliekamos džiazo melodijos.

Klaipėdos pilies džiazo festivalio įsteigtas „Džiazo žvaigždės“ apdovanojimas pirmą kartą suspindėjo praėjusiais metais – „Už viso gyvenimo nuopelnus džiazo muzikai“ jis buvo įteiktas vienam ryškiausių tradicinio džiazo pianistų Lietuvoje, kompozitoriui, pedagogui Sauliui Šiaučiuliui.
„Jau pernai nusprendėme, kad „Džiazo žvaigždės“ apdovanojimai privalo tapti gražia nauja uostamiesčio džiazo muzikos tradicija. Juolab kad Klaipėda – tai neužšąlantis Lietuvos kultūros, o kartu ir džiazo muzikos uostas“, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.
Antrieji „Džiazo žvaigždės“ apdovanojimai tradiciškai bus surengti Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre (Danės g. 19) sekmadienį (balandžio 30 d.) 19.00 val.
Šių metų auksinį „Džiazo žvaigždės“ apdovanojimą, atiteksiantį labiausiai nusipelniusiems uostamiesčio džiazo muzikos propaguotojams, sukūrė klaipėdietis dailininkas Aurimas Anusas.
Renginio svečiams tą vakarą savo koncertą dovanos geriausius Vakarų Lietuvos muzikantus subūręs, Kęstučio Sovos vadovaujamas Klaipėdos džiazo orkestras kartu su Violeta Tarasoviene, pristatantys naująją savo bendrą programą.
Taip pat svečių laukia ir dar vienas unikalus pasirodymas – Vladimiro Konstantinovo vadovaujamo Klaipėdos valstybinio muzikinio choro atliekamos unikalios Bob Chilcott „Mažosios džiazo mišios“.

Renginys NEMOKAMAS!

Tarptautinė džiazo diena, globojama UNESCO, visame pasaulyje minima kiekvienų metų balandžio 30 d. Šia diena siekiama ne tik skatinti kultūrų tarpusavio supratimą, dialogą ir toleranciją, lyčių lygybę, bet ir informuoti visuomenę apie džiazo muzikos vaidmenį skleidžiant ir puoselėjant visuotines vertybes. Praėjusiais metais tarptautinė Džiazo diena iš viso minėta beveik 200 pasaulio šalių.

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis