DUBLINO GOSPELO CHORAS

Galingas, paveikus, įdomus ir įkvepiantis

Nenumaldomai artėjantis 23-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis pristato dar vienus šių metų festivalio svečius - dangiškąjį Dublino gospelo chorą. Galingas, paveikus, įdomus ir įkvepiantis vieno žymiausių Airijos chorų pasirodymas uostamiesčio Kruizinių laivų terminale – jau pirmąjį šių metų birželio savaitgalį.
„Jei kas galvojate, kad Dublino gospelo choras yra tik bažnytinės, evangeliškosios muzikos atlikėjai, smarkiai apsirinkate. Šis profesionalus, galingais nepriekaištingai tarpusavyje derančiais balsais prisotintas choras taip pat puikiai jaučiasi jazz, soul ir RnB repertuaruose, o skambant jų kūrybingoms šiuo metu populiarių muzikos hitų interpretacijoms net nepajauti, kai imi šokti ir dainuoti drauge“, – sako Inga Grubliauskienė, Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė.
Ji pažymėjo, kad į Klaipėdos pilies džiazo festivalį Dublino gospelo choras atvyks pilnos – 30 atlikėjų ir muzikantų sudėties.
„Surengti sklandų tokios didelės sudėties kolektyvo atvykimą į festivalį yra tiek organizacinis, tiek ir finansinis iššūkis organizatoriams. Tačiau visada siekiame savo žiūrovams dovanoti išskirtinius, Klaipėdoje dar neregėtų atlikėjų ar muzikantų pasirodymus bei norime, kad mūsų žiūrovai pajustų visą festivalio scenoje pasirodančių kolektyvų „muzikinę galią“, – teigia I. Grubliauskienė.
Dublino gospelo choras – tai grupė atlikėjų, kuriuos vienija meilė muzikai ir džiaugsmas, kurį jų muzika atneša visiems klausytojams. Pastebėtina, kad choro sudėtyje dainuoja ir gerai žinoma lietuvaitė atlikėja Raimonda Masiulytė-Ramchurn. Intensyviai tiek savo šalyje, tiek užsienyje koncertuojantis Dublino gospelo choras scena dalinosi su tokiais muzikos industrijos sunkiasvoriais kaip: Rod Stewart, John Legend, Kodaline, Outkast, Damien Rice ir Ennio Morricone. Taip pat choras kartu su Chris de Burgh pasirodė specialioje Naujųjų metų BBC programoje „Songs of Praise“, kurios transliaciją stebėjo daugiau nei 35 milijonai žiūrovų visame pasaulyje.
Dublino gospelo choras:

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis