DANIEL ČAČIJA

Švelnusis baritonas

Daniel Čačija – tai nepaprasto talento atlikėjas iš Kroatijos, išsiskiriantis nuostabiomis balso spalvomis ir unikaliu gebėjimu improvizuojant kurti neįtikėtinas muzikines istorijas. Neabejotina, kad šių istorijų būsią dar unikalesnių pirmąjį šių metų birželio savaitgalį, kai Daniel Čačija drauge su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru, diriguojamu Pavel Klimashevsky, pasirodys Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje.

Tarptautiniu mastu pripažinto džiazo vokalisto ir pianisto Daniel Čačija muzikinis kelias prasidėjo, kai jam buvo vos šešeri. Tuomet jis pradėjo lankyti profesionaliosios muzikos pamokas Frankfurte, o vėliau konservatorijoje gavo klasikinės muzikos pianisto diplomą.

Šiandien šis neįtikėtinai talentingas atlikėjas išties jau turi kuo didžiuotis. 2011-aisiais Daniel Čačija buvo paskelbtas geriausiu džiazo baritonu Austrijoje, 2013-aisiais JAV žurnalo „Down Beat“ išrinktas geriausiu džiazo vokalistu, o 2014-aisiais pelnė kroatų muzikos apdovanojimą „Porin“. Taip pat vokiečių muzikos apdovanojimuose „Echo Jazz“ jis buvo nominuotas geriausiu 2016-ųjų dainininku.

Klaipėdos Kruizinių laivų terminale koncertuoti Daniel Čačija atvyksta drauge su kompozitoriumi, aranžuočių meistru, bosistu ir dirigentu Pavel Klimashevsky. Kartu su savimi jie atsiveža gražiausias kompozitorių Gershwin, Antonio Carlos Jobim ir kitų vasaros bei meilės dainas. Jas visiems džiazo festivalio žiūrovams jie pristatys unikalioje programoje „Songs of Summer and Love“, atliekamoje drauge su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru.

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Remėjai
Bičiuliai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Bičiuliai
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis
Remėjai