CHIEFS BAND

Baltarusijos džiazo piratai

Gaivus šių metų festivalio siurprizas – džiazo ir funk muzikos stilių chuliganai, grupė iš Baltarusijos Chiefs Band. Saulėta, energinga, talentinga ir pozityvi, didelių simpatijų savo šalyje ir už jos ribų sulaukusi grupė atvyksta į Klaipėdą ir pažada išjudinti daugiatūkstantinę jau 23-ojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio žiūrovų minią.

„Savitas garsas, originalus vokalas, pozityvumas, gera nuotaika ir užkrečianti energija – tai viskas, ko reikia, kad vienu ritmu judėti pradėtų net ir pačios didžiausios žiūrovų minios. Būtent tai turi ir skleidžia ši pašėlusi grupė. Beje, Baltarusijoje teigiama, kad Chiefs Band muzika pakelia dvasią, atgaivina kūną ir sielą po sunkių dienos darbų, atkuria imunitetą ir gydo nuo peršalimo visus gerus žmones“, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

Unikalūs ir nepakartojami Chiefs Band vadina save tikra džiazo šeima. 2005 m. ją įkūrė dabartinis grupės vadovas ir bosinės gitaros partiją atliekantis Ales-Francisak Myškevič. Šiuo metu grupę taip pat sudaro: vokalistai Jurij Selezniov ir Ekaterina Chudinec, mušamieji – Pavel Mamonov, gitara – Pavel Tripuc, sakosofonas – Andrej Barylo, triuba – Andrej Jakubčik, trombonas – Roman Jazukevič.

Patikėkite, šis baltarusių aštuonetukas scenoje yra daug labiau pašėlęs, nei jums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vos užlipę ant scenos, savo džiazo ir funk ritmu, jie prikausto žiūrovus, tarsi užgrobdami visas jų mintis ir kūnus. Būtent todėl jie save juokaudami ir vadina „Baltarusijos džiazo piratais“.

Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Festivalio viešbutis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Didysis remėjas
Festivalį finansuoja
IT, Media
Festivalio viešbutis