Renginio naujienos
25
Balandžio
Daniel Čačija – tai nepaprasto talento atlikėjas iš Kroatijos, išsiskiriantis nuostabiomis...
DANIEL ČAČIJA
25
Balandžio
Puikiai žinomų melodijų puokštė, nuspalvinta džiazo harmonijos, slaptai nudeginantis, subtilus,...
JAZZ MINIATURES
25
Balandžio
Gaivus šių metų festivalio siurprizas – džiazo ir funk muzikos stilių...
CHIEFS BAND
;

Festivalio programa
31 d.
Gegužės Trečiadienis
18:00
A. Kriščiūno paroda "Gyvenimo džiazas" Lietuva
BETE SMATE Lietuva
Janis Amantovs & friends Latvija/Lietuva
1 d.
Birželio Ketvirtadienis
17:00
"Baltic sail" didžiųjų burlaivių regata
Klaipėdos universiteto Džiazo katedros absolventai Lietuva
Jazz miniatures Lietuva
Akcija "Taikos glėbys" Lietuva
Gin'Gas Lietuva
2 d.
Birželio Penktadienis
18:00
"Džiazuojančių" jachtų paradas
S. Šimkaus konservatorijos pučiamųjų orkestras Lietuva
18:15
Klaipėdos miesto vėliavos iškėlimo ceremonija
Jungtinis kalvių, bei Klaipėdos džiazo orkestro pasirodymas Lietuva
3 d.
Birželio Šeštadienis
18:00
"Baltic sail" didžiųjų burlaivių regata
Regata "Jūrinių jachtų taurė - Klaipėda JAZZ race
Chief jazz band Baltarusija
Wojtek Pilichowski Lenkija
Till Broner Septet Vokietija
Funk'n'stein Izraelis
00:30
"Jam Session"
4 d.
Birželio Sekmadienis
10:00
Vaikų "Optimist" klasės jachtų regata "Klaipėda Jazz Dancer"
31 d.
Gegužės Trečiadienis
18:00
A. Kriščiūno paroda "Gyvenimo džiazas" Lietuva
BETE SMATE Lietuva
Janis Amantovs & friends Latvija/Lietuva
1 d.
Birželio Ketvirtadienis
17:00
"Baltic sail" didžiųjų burlaivių regata
Klaipėdos universiteto Džiazo katedros absolventai Lietuva
Jazz miniatures Lietuva
Akcija "Taikos glėbys" Lietuva
Gin'Gas Lietuva
2 d.
Birželio Penktadienis
18:00
"Džiazuojančių" jachtų paradas
S. Šimkaus konservatorijos pučiamųjų orkestras Lietuva
18:15
Klaipėdos miesto vėliavos iškėlimo ceremonija
Jungtinis kalvių, bei Klaipėdos džiazo orkestro pasirodymas Lietuva
3 d.
Birželio Šeštadienis
18:00
"Baltic sail" didžiųjų burlaivių regata
Regata "Jūrinių jachtų taurė - Klaipėda JAZZ race
Chief jazz band Baltarusija
Wojtek Pilichowski Lenkija
Till Broner Septet Vokietija
Funk'n'stein Izraelis
00:30
"Jam Session"
4 d.
Birželio Sekmadienis
10:00
Vaikų "Optimist" klasės jachtų regata "Klaipėda Jazz Dancer"
Festivalio remėjai
Festivalio mecenatas
Generalinis remėjas
Festivalį finansuoja
Didysis bičiulis
Didysis partneris
Didysis remėjas
IT, media
Didieji remėjai
Informaciniai remėjai
Festivalio remėjai
Viešbučiai
Bičiuliai
Renginio mecenatas
Didysis bičiulis
Didieji remėjai
Bičiuliai
Generalinis remėjas
Didysis partneris
Informaciniai remėjai
Festivalio viešbučiai
Festivalį finansuoja
Didysis remėjas
IT, Media
Festivalio remėjai